PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

Rozbudowa Pasażu Grunwaldzkiego ruszy z opóźnieniem

Property News 24 października 2012 09:43

Prawdopodobnie w przyszłym roku ruszy rozbudowa wrocławskiego Pasażu Grunwaldzkiego - poinformował w rozmowie z Propertynews.pl Wojciech Gepner, rzecznik prasowy Echo Investment. Przyczyną przełożenia wstępnej decyzji o rozpoczęciu inwestycji są prowadzone analizy rynkowe i prace nad koncepcją nowej części Pasażu.

Zgodnie z wcześniejszymi informacjami, rozbudowa Pasażu Grunwaldzkiego miała wystartować we wrześniu. Jak poinformował przedstawiciel inwestora, Echo Investment, był to wstępny termin. Obecnie wiadomo, że w tym roku inwestycja się nie rozpocznie.

Projekt rozbudowy będzie wiązał się przede wszystkim z analizami rynku, które obecnie prowadzi Echo Investment. O dokładnych datach firma będzie mogła poinformować po opracowaniu koncepcji rozbudowy.

Echo prowadzi także rozmowy z potencjalnymi najemcami nowej części pasażu. Są to jednak rozmowy na etapie przedkoncepcyjnym. Jak poinformował Wojciech Gepner, sieci wykazują duże zainteresowanie nową inwestycją.

Pasaż Grunwaldzki został otwarty w kwietniu 2007 roku. Obecnie obiekt dysponuje 130 tys. mkw. powierzchni całkowitej, z czego 52 tys. mkw. to powierzchnia handlowa. Główni najemcy to: Saturn, C&A, H&M, Zara, Bershka, Intersport, Reserved, House, Mohito, Cropp, New Yorker. Ofertę uzupełnia strefa gastronomiczna i 11-salowe Multikino.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11517

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane