REKLAMA
REKLAMA

Rozpoczęła się kampania reklamowa cukru pudru marki Cukier Królewski

Autor: wirtualnemedia.pl 21 listopada 2013 09:58

Rozpoczęła się kampania reklamowa cukru pudru marki Cukier Królewski

W spocie cukru pudru marki Cukier Królewski do odbiorców przemawia sam produkt, deklarując, że przydaje się do przygotowywania wielu różnych wypieków - co pokazują prezentowane sekwencje. Podsumowuje to slogan "Życie jest słodkie, a Cukier Królewski".

REKLAMA

Akcja reklamowa - zaplanowana do 15 grudnia - jest prowadzona w telewizji, internecie, prasie, na outdoorze oraz w przestrzeni miejskiej i punktach sprzedaży (m.in. akcje degustacyjne).

Kampania wspiera bożonarodzeniowy konkurs, w którym należy kupić dwa dowolne opakowania cukru pudru Cukier Królewski (zachowując potwierdzający to paragon), a następnie udekorować tym cukrem przygotowany przez siebie wypiek oraz przesłać jego zdjęcie (pokazujące też dwa opakowania produktu) poprzez stronę krolewskienagrody.pl lub MMS-em (pod numer 900 444). Co tydzień pięciu uczestników otrzymuje zestawy do wypieków, a trzech - indywidualnie zaprojektowane roboty kuchenne KitchenAid. W finale akcji przyznany zostanie bon na wyposażenie kuchni o wartości 15 tys. zł.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12133

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA