REKLAMA
REKLAMA

Ruch znika z giełdy i odwołuje pracowniczych członków rady nadzorczej

Autor: ISB 22 listopada 2010 21:17

Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Ruchu podjęło decyzję w sprawie zniesienia dematerializacji wszystkich akcji spółki oraz wycofania ich z obrotu na rynku regulowanym prowadzonym przez GPW w Warszawie.Jednocześnie Zdzisław Hanuszewicz, Tadeusz Lisiecki oraz Stefan Kwiatkowski zostali odwołani z funkcji członków Rady Nadzorczej. Odwołane osoby są pracownikami Ruch i pełniły funkcję członków rady nadzorczej z wyboru pracowników.

REKLAMA

 

Lurena Investments, do której należy 100 proc. polskiej spółki kolporterskiej zdecydowała o zniesieniu dematerializacji wszystkich akcji Ruchu (czyli 58 824 007 akcji zwykłych na okaziciela serii od A do G) o wartości nominalnej 1 zł każda, poprzez przywrócenie im formy dokumentu.

NWZ powierzyło wykonanie uchwały zarządowi Ruchu, który niezwłocznie wystąpi do Komisji Nadzoru Finansowego z wnioskiem o udzielenie zezwolenia na przywrócenie powyższym akcjom spółki formy dokumentu. Ponadto upoważniło zarząd do podjęcia wszelkich czynności niezbędnych do wycofania wszystkich akcji spółki z obrotu na GPW.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12556

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA