Rusza budowa Dekady Nowy Targ. Tesco najemcą

Autor: dlahandlu.pl 12 marca 2013 09:25

W marcu rozpoczną się prace przy budowie DEKADY Nowy Targ, centrum handlowego typu convenience realizowanego przez grupę Dekadę Realty. Otwarcie galerii zaplanowano w I kwartale 2014 r.

DEKADA Nowy Targ będzie kolejnym obiektem należącym do sieci galerii handlowych budowanych przez spółkę Dekada Realty. Na powierzchni najmu 3 380 mkw. zlokalizowanych zostanie 17 lokali handlowo - usługowych, a galeria dysponować będzie parkingiem na 150 miejsc. 
- Podpisana została już umowa z generalnym wykonawcą obiektu, który w ciągu najbliższych dni rozpocznie prace budowlane. Na początku konieczne będzie odpowiednie ogrodzenie i zabezpieczenie terenu budowy oraz przygotowanie tymczasowej lokalizacji dla dworca PKS, gdyż pełniący obecnie tę funkcję budynek zostanie rozebrany wraz z towarzyszącą mu infrastrukturą - mówi Aleksander Walczak, prezes Dekada Realty. - W tym samym czasie wykonywane będą przekładki sieci kolidujących z lokalizacją centrum handlowego. Konstrukcja obiektu wraz z częścią nowych wiat przystankowych w większości powinna zostać ukończona już w sierpniu. Równolegle będą prowadzone także roboty związane z przebudową zewnętrznego układu drogowego i jego nową organizacją w rejonie ulic Królowej Jadwigi i Kilińskiego - dodaje A. Walczak.
Obiekt skomercjalizowany jest już w 85 proc., ofertę handlowo-usługową galerii stworzą m.in.: dworzec PKS, supermarket Tesco, Pepco, CCC, Rossmann i Apteka Centrum Zdrowia. Będą też punkty GSM i inne lokale usługowe.

Za komercjalizację galerii odpowiada BOIG Property Consulting.
Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 10724

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane