REKLAMA
REKLAMA

Rusza pierwsza Drogeria Natura pod nowym szyldem

Autor: www.dlahandlu.pl 27 listopada 2012 10:13

29 listopada w Starachowicach pod nowym szyldem otwarta zostanie pierwsza Drogeria Natura. Nowoczesna wizualizacja sieci jest zapowiedzią kolejnych, pozytywnych zmian, jak np. powiększenia asortymentu we wszystkich sklepach. Obecnie po połączeniu z Drogeriami Aster, sieć liczy prawie 400 placówek.

REKLAMA
Obecnie po połączeniu Drogerii Natura i Drogerii Aster sieć, której właścicielem jest Grupa Kapitałowa Interchem, planuje nie tylko zmiany na zewnątrz, ale też wewnątrz sklepów, np. poszerzając asortyment.

- Otwarcie pierwszej Natury w Starachowicach jest dla nas niezwykle istotnym wydarzeniem. Po połączeniu Drogerii Aster i Natura sieć liczy obecnie prawie 400 placówek. Dotychczas sklepy funkcjonowały pod własnymi brandami. Drogeria w Starachowicach będzie pierwszą  z nowym logo. Spójna wizualizacja we wszystkich sklepach będzie podkreślać, że tworzą one przyjazną sieć drogerii. Zdecydowaliśmy się na pozostawienie nazwy Natura dla całej sieci, zmienił się natomiast wygląd logo, które obecnie nawiązywać będzie do obydwu brandów - powiedział Tomasz Kopeć, wiceprezes zarządu Grupy Kapitałowej Interchem, dyrektor zarządzający detalem.

- W drogeriach poszerzony zostanie asortyment. Oprócz kosmetyków do pielęgnacji ciała i włosów w sklepach dostępne będą również artykuły
z kompleksowo rozumianego świata matki i dziecka czyli pieluchy, żywność dla dzieci, kosmetyki oraz akcesoria do pielęgnacji niemowląt, artykuły chemii gospodarstwa domowego oraz kosmetyki kolorowe. Mamy nadzieję, że nowe, odmienione drogerie będą cieszyć się dużym powodzeniem - dodał Tomasz Kopeć.

Nowa drogeria mieści się w starachowickiej Galerii Kamiennej przy ulicy Kościelnej 7  i zajmuje powierzchnię 250 mkw.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12133

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA