Rusza remont w CH Auchan Bydgoszcz

Autor: pr, www.dlahandlu.pl 3 lipca 2012 11:38

Nowoczesna aranżacja wnętrza, darmowy bezprzewodowy Internet, strefa relaksu i nowoczesne rozwiązania chroniące środowisko - tak ma zmienić się Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz. Właśnie ruszył remont galerii, który potrwa do końca wakacji.

Jak informuje sieć, wakacyjny remont galerii handlowej ma na celu odnowienie i zmianę wystroju galerii. Galeria ma stać się jaśniejsza i wygodniejsza dla klientów. Początek roku szkolnego centrum handlowe w Bydgoszczy powita z nowymi dekoracjami.

Nowością będzie specjalne miejsce z sofami dla rodziców, których dzieci będą się bawić na przylegającym placu zabaw. Galeria zastosuje również ekologiczne rozwiązania, m.in. energooszczędne oświetlenie i nowoczesne rozwiązanie sterowania oświetleniem pasażu. W toaletach już zostały zamontowane ekologiczne pisuary bezwodne oraz oszczędzające energię suszarki do rąk.
Po zakupach klienci będą mogli odpocząć na ławkach przed Centrum, a dla fanów dwóch kółek zostaną zamontowane stojaki na rowery.
Przez cały czas trwania prac klienci będą mogli bez problemów robić zakupy w butikach i hipermarkecie Auchan. Na czas remontu zostanie zdemontowany plac zabaw.

Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz, to ponad 50 sklepów, punktów usługowych i restauracji. Galeria mieści się przy ul. Rejewskiego 3 w Bydgoszczy. Kompleks został otwarty w listopadzie 2001 roku i jest w pełni przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.


WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12608

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane