REKLAMA
REKLAMA

Rusza sieć sklepów Alko. Szuka pracowników do swoich placówek

Autor: dlahandlu.pl 17 maja 2013 21:40

Na ul. Grzybowskiej w centrum Warszawy wkrótce zostanie otwarty sklep monopolowy sieci Alko. Spółka Alko Sklepy, która reklamuje się hasłem "Alkohol mamy we krwi" informuje, że szuka kierowników sklepów do swoich placówek, które będzie otwierała w Warszawie,

REKLAMA
Spólka Alko istnieje od 2011 roku a jej prezesem jest Michał Krawczyk.
 • z grzybowskiej... 2014-06-04 09:25:44

  Szkoda że Pan prezes który jest posłem nie do końca zna się na prawie... a może myśli że jak już jest posłem to wszystko mu wolno...? otóż niestety...chyba się troszkę pomylił, jest bardzo dużo osób które będą się starały odzyskać swoje zapracowane pieniądze... ja miałam przepracowane w marcu 197 godzin, 1 kwietnia przyjechał nasz drogi kierownik i zamknął sklep, ni4e informując o tym innych pracowników(!!!) Półtora tygodnia później, kiedy byłam na okresie wypowiedzeniowym, dowiedziałam się drogą smsową, że decyzją zarządu jestem zwolniona dyscyplinarnie!!! Trochę nie ta kolejność zdarzeń Panie Prezesie!!!

  Pozdrawiam osoby walczące o swoje!!!

 • zawiedziony pracownik 2014-05-20 20:59:12

  SKLEPY ALKO TO JUŻ HISTORIA.DLA NIE KTÓRYCH BEZ HEPY ENDU.BARDZO PRZYKRE ŻE TAK BRZYDKO POSTĄPILI Z PRACOWNIKAMI.TOTALNA OLEWKA.ALE SĄ TACY KTÓRZY NIE ODPUSZCZĄ I BĘDĄ KIEROWAĆ SPRAWY DO SĄDU.

 • zwolniony 5min przed prac 2014-05-14 13:19:16

  Sklepy Alko splajtowały bo nie mieli kasy na towar, w sumie to się nie dziwie bo towar był bardzo rzadko zamawiany bo siec sklepów Alko nie śmierdziała groszem tym bardziej prezes Alko.

ZOBACZ WSZYSTKIE (16)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12720

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA