Ruszają konsultacje społeczne związane z rozbudową CH Ogrody

Autor: www.dlahandlu.pl 1 lutego 2012 09:59

Od 13 lutego do 13 marca, wyłożony będzie dla mieszkańców do wglądu projekt miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego terenu Centrum Handlowego "Ogrody" wraz z prognozą oddziaływania na środowisko. Konsultacje odbędą się 28 lutego.

Osoby, które kwestionują ustalenia przyjęte w projekcie planu miejscowego, mogą zgłosić swoje uwagi pisemnie, adresując je do Prezydenta Elbląga do 13 kwietnia br.

Przypomnijmy: w tym roku rozpocznie się rozbudowa elbląskiego CH Ogrody. Powierzchnia najmu zwiększy się ponad dwukrotnie i wyniesie 43 500 mkw. Obiekt, największy w Elblągu i okolicach, zyska charakter centrum regionalnego.
Na dwóch poziomach znajdzie się około 130 sklepów i punktów usługowych. W CH Ogrody będą działały najbardziej popularne marki, obecne na polskim rynku. Centrum zyska nową przestronną część gastronomiczną, a oferta rozrywki poszerzy się o wielosalowe kino. Rozbudowane centrum zyska także trzypoziomowy parking na 1 200 miejsc. Trwają zaawansowane rozmowy z kolejnymi potencjalnymi najemcami galerii. Za rozbudowę obiektu odpowiada firma ACTEEUM Central Europe, która działa na zlecenie dewelopera CH Ogrody - CBRE Global Investors.

Wybudowane w 2002 roku CH Ogrody obecnie oferuje 17 500 mkw. powierzchni GLA. Mieści się w nim 55 sklepów i punktów usługowych, m.in.: hipermarket Carrefour (10 200 mkw.), Komfort, RTV Euro AGD, Deichmann oraz Reserved. Do dyspozycji klientów jest ponad 900 miejsc parkingowych.
 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

IX EUROPEJSKI KONGRES GOSPODARCZY

10-12 maja 2017 • Katowice • Międzynarodowe Centrum Kongresowe i Spodek


WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11336

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane