REKLAMA
REKLAMA

Ruszył hipermarket Auchan w Grudziądzu

Autor: dlahandlu.pl 9 maja 2016 10:04

6 maja nastąpiło otwarcie hipermarketu Auchan w Grudziądzu (ul .Południowa 4). To kolejny Auchan, który zastąpił sklep sieci Real.

REKLAMA

Pierwszy sklep Auchan w Polsce został otwarty w roku 1996, w Piasecznie pod Warszawą. W Polsce Auchan zarządza obecnie 76 hipermarketami. Zatrudnia 13 tysięcy współpracowników.

30 listopada 2012 roku Grupa Auchan podpisała z niemieckim dystrybutorem Metro Group umowę wstępną, mającą na celu przejęcie aktywności Real w Europie Centralnej i Wschodniej, czyli nabycia 95 hipermarketów i 13 galerii handlowych w Polsce, Rumunii, na Ukrainie i w Rosji.

  • michal 2016-05-10 02:31:01

    Do integracji pozostały już tylko cztery sklepy ex Real - Zgorzelec, Piotrków Trybunalski w CH Echo, Tarnów w CH Echo i Warszawa w CH Fort Wola. Pierwsze dwa planowane są do włączenia prawdopodobnie w tym tygodniu, a Fort Wola chyba docelowo jest do zamknięcia po zakończeniu umowy najmu. Mimo, że jest uwzględniany w gazetce Auchan, to we wszelkich spisach sklepów w regulaminach akcji i konkursów, sklep ten jest wyjątkiem, określanym jedynie jako "hipermarket", bez nazwy własnej. Podobnie jest na stronie CH Fort Wola.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12491

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA