REKLAMA
REKLAMA

Ruszył Makro Punkt w Gorzowie Wielkopolskim

Autor: www.dlahandlu.pl/pr 20 grudnia 2011 09:25

19 grudnia br. ruszył w Gorzowie Wielkopolskim ósmy Makro Punkt na polskim rynku. To już czwarta hala małego formatu uruchomiona przez Makro w tym roku.

REKLAMA
Gorzowski Makro Punkt, podobnie jak siedem poprzednich, to rozwiązanie skierowane głównie do klientów z sektora handlu detalicznego.

W ofercie Makro Punktu, na którą składa się około 4700 produktów, podstawę stanowią artykuły spożywcze, takie jak konserwy, przetwory, koncentraty spożywcze (np. sosy, przyprawy, zupki), artykuły sypkie, kawa, herbata, a także świeża żywność: nabiał, owoce i warzywa. Nie zabraknie w niej również produktów spożywczych sygnowanych marką ARO i Fine Food. W hali w Gorzowie Wielkopolskim są również dostępne podstawowe artykuły przemysłowe w dwóch kategoriach: art. biurowe - niezbędne do prowadzenia biura sklepu oraz do odsprzedaży - art. pierwszej potrzeby, które każdy sklep spożywczy powinien mieć w swojej ofercie.

Ekspozycję towarów cechuje wyjątkowa przejrzystość, aby zagwarantować profesjonalnym klientom możliwość szybkiego i płynnego dokonania zakupów. W Makro Punkcie można również zamówić artykuły dostępne w dużych halach Makro i produkty katalogowe.

Powierzchnia Makro Punktu w Gorzowie wynosi ponad 1470 mkw. Pierwszy Makro Punkt rozpoczął działalność w październiku 2009 w Tarnowie. W 2010 roku otwarto trzy kolejne: w Lesznie, Słupsku, Radomiu. W 2011 roku dołączyły do nich placówki w Nowym Targu, Jeleniej Górze, Pile, a teraz kolejna w Gorzowie Wielkopolskim.

 


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12425

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA