REKLAMA
REKLAMA

Ruszył remont jednego z budynków na rynku Manufaktury

Autor: www.dlahandlu.pl 21 czerwca 2016 13:31

Rozpoczęła się przebudowa budynku elektrowni na rynku łódzkiej Manufaktury. Powstaną tam klub, restauracja, kawiarnia i piano bar.

REKLAMA

Od rana będzie można wypić kawę i skorzystać z oferty Cafe Manu, do której będzie wchodzić się głównym wejściem, po schodach, od strony rynku. Nad kawiarnią od godziny 17 w tygodniu będzie działać piano bar, z którego będzie rozpościerał się widok na popołudniową Manufakturę. Do piano baru będzie prowadziła szklana winda. Do budynku będzie można również wejść od strony wschodniej – tamtędy do środka dostaną się goście restauracji oraz klubu, który będzie działał w piątki i soboty. Wtedy też piano bar zamieniać się będzie w VIP room dla gości klubu.

Wszystkie cztery miejsca należą do tego samego inwestora, co sprawia, że całość będzie spójna i utrzymana w podobnym charakterze. W wystroju wnętrz królować będzie styl industrialny połączony z nowoczesnością. Otwarcie kompleksu rozrywkowego w budynku elektrowni zaplanowano na połowę września.

Manufaktura działa od 2006 roku, powstała na terenach dawnego imperium włókienniczego I.K. Poznańskiego w Łodzi. . Oprócz 300 sklepów, punktów usługowych i restauracji, działa tu również m.in. teatr, kino, szkoła tańca i muzeum. Łącznie Manufaktura zajmuje 27 ha, powierzchnia handlowa to 110 000 mkw. Manufaktura zarządzana jest przez Apsys Polska, a właścicielem jest Union Investment.

 

 


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4835

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA