REKLAMA
REKLAMA

Ruszył sklep internetowy Auchandirect.pl

Autor: www.dlahandlu.pl 11 lipca 2011 13:17

Ruszył sklep internetowy Auchandirect.pl

W ofercie sklepu, na dzień 11 lipca, znajduje się około 6500 produktów, a ich liczba będzie sukcesywnie powiększana. Dostawy będą się odbywać 7 dni w tygodniu w godzinach 15.00-22.00. Usługa sklepu jest początkowo skierowana do mieszkańców 7 dzielnic Warszawy (Mokotów, Ochota, Praga Płd, Śródmieście, Ursynów, Wola, Żoliborz) i Piaseczna.

REKLAMA
W asortymencie znaleźć można produkty spożywcze w tym produkty świeże i mrożonki oraz produkty kosmetyczne, chemię i detergenty. Ważnym działem jest oferta produktów dla dzieci. Dla pierwszych 1000 klientów AuchanDirect.pl oferuje dostawę gratis.

Zakres terytorialny rozszerzany będzie o kolejne dzielnice Warszawy a także przyległe miejscowości. Informacje o zmianie zasięgu dostaw będą komunikowane w mediach jak i na stronie internetowej sklepu.

Auchan to grupa o zasięgu międzynarodowym, która na koniec lutego 2011 roku posiada 559 hiper i 748 supermarketów. Jej działalność koncentruje się na w czterech głównych branżach: hipermarkety Auchan, supermarkety Simply, Bank Accord, galerie handlowe Immochan. Dodatkową dźwignią wzrostu przychodów Grupy są nowe, innowacyjne kanały sprzedaży, takie jak handel przez Internet, który traktowany będzie jako piąta branża.

Auchan w Polsce to 26 centrów handlowych pod szyldem Auchan, 22 stacje paliw, 3 magazyny logistyczne, 80 000 artykułów w stałej ofercie pod jednym dachem, ponad 10 000 miejsc pracy.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12742

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA