REKLAMA
REKLAMA

Ruszyła komercjalizacja Galerii Złota Podkowa

Autor: www.dlahandlu.pl 4 stycznia 2012 10:29

Rozpoczęła się komercjalizacja Galerii Złota Podkowa - nowoczesnego kompleksu lokali handlowo-usługowych, mieszczącego się na osiedlu Złota Podkowa we Wrocławiu. Inwestor, firma Rafin, planuje otwarcie galerii w połowie 2012 roku.

REKLAMA
Już pojawili się pierwsi najemcy lokali m.in. market spożywczy Biedronka.

 

 

Osiedle Złota Podkowa położone jest w dzielnicy Krzyki, w południowej części Wrocławia. Składa się z niewysokich, trzy i czteropiętrowych budynków o podwyższonym standardzie. Właśnie powstaje trzeci etap inwestycji. Po jego zakończeniu osiedle będzie miało łącznie 960 mieszkań.

 

Lokale handlowo-usługowe usytuowane są na pierwszej kondygnacji budynków, położonych bezpośrednio przy ul. Zwycięskiej - tuż przy wjeździe na osiedle, obok przestronnego parkingu. Duże, widoczne nawet z większej odległości witryny poszczególnych pomieszczeń, przyciągają uwagę mieszkańców dzielnicy oraz kierowców jadących od strony Partynic, Ołtaszyna czy Bielan. Lokale posiadają dostęp do niezbędnych mediów i pełnej infrastruktury telekomunikacyjnej. Pomieszczenia można również łączyć ze sobą, w zależności od potrzeb, w celu uzyskania większej powierzchni.

 

Docelowo w Galerii Złota Podkowa planowane jest otwarcie 30 punktów handlowo-usługowych, które wspólnie stworzą kompleksowe, wygodne centrum zakupów, nie tylko dla mieszkańców osiedla, ale również okolicznych dzielnic. Obecnie w pasażu działa już apteka, natomiast w pierwszym kwartale 2012 rozpoczną się prace adaptacyjne lokalu, w którym powstanie market spożywczy popularnej sieci Biedronka. Jako najemcy pozostałych lokali preferowane są m.in. drogerie, punkty gastronomiczne, placówki bankowe, salony prasowe i kwiaciarnie.

 


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12425

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA