REKLAMA
REKLAMA

Ruszyła platforma WszystkiePromocje.pl

Autor: dlahandlu.pl/pr 17 marca 2011 15:09

Uruchomiono WszystkiePromocje.pl - serwis prezentujący promocje handlowe organizowane na terenie Polski. Internauci znajdą tutaj informacje o rabatach, zniżkach, wyprzedażach, konkursach handlowych zarówno sklepów internetowych jak i tradycyjnych sklepów i punktów usługowych, a także promocji organizowanych przez producentów.

REKLAMA

W odróżnieniu do porównywarek cen, WszystkiePromocje.pl prezentuje promocje, rabaty i wyprzedaże całych grup asortymentów zarówno produktów jak i usług.
W serwisie WszystkiePromocje.pl można znaleźć nie tylko promocje ogólnopolskie czy organizowane w dużych miastach ale również promocje lokalne.

W przeciwieństwie do serwisów oferujących zakupy grupowe, aby przeglądać czy korzystać z promocji nie trzeba się rejestrować.
Promocje pogrupowane są tematycznie. Łatwo też przefiltrować promocje skierowane dla konkretnych grup odbiorców (dla dzieci, dla kobiet, dla mężczyzn czy dla firm). System lokalizacji ułatwia dotarcie do promocji, której zasięg odpowiada miejscu przebywania internauty.
Promocje mogą być bezpłatnie, łatwo i szybko dodawane przez firmy jak i osoby prywatne.

Serwis WszystkiePromocje.pl jest również połączony z najpopularniejszymi serwisami społecznościowymi oraz mini i mikroblogowymi działającymi w Polsce.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 13514

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 999781

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 664

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA