REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Partner portalu: City Board Partner portalu: Frigo Logistics
REKLAMA

Ruszyły dwie kawiarnie Starbucks w Warszawie

Autor: www.dlahandlu.pl 20 grudnia 2011 12:37

20. grudnia 2011 roku, otwarte zostały aż dwie nowe kawiarnie Starbucks w Warszawie – w Pawilonie Zodiak przy ulicy Widok 26 oraz w budynku Europlex, przy ulicy Puławskiej 17. Otwarć dokonała firma AmRest Coffee Sp. z o.o., joint venture utworzone przez Starbucks Coffee International, Inc. oraz AmRest Sp. z o.o. . Obecnie sieć posiada już dwadzieścia lokali w Polsce.

REKLAMA

Kawiarnia Starbucks w legendarnym Pawilonie Zodiak zajmuje powierzchnię 168,5 mkw., z czego 50 mkw. przypada na zewnętrzny ogródek. Lokal zapewnia 53 miejsca siedzące.

Powierzchnia kawiarni Starbucks zlokalizowanej w wielofunkcyjnym budynku Europlex wynosi około 179 mkw., wraz z ogródkiem, który będzie czynny w okresie wiosenno-letnim. Lokal oferuje łącznie 65 miejsc siedzących.

- Rok 2011 możemy uznać za bardzo udany, ponieważ podwoiliśmy liczbę kawiarni Starbucks w Polsce, a już od początku przyszłego roku planujemy kolejne otwarcia. Będziemy nadal rozwijać się w miastach, w których marka Starbucks jest już obecna, a także na nowych rynkach. Planujemy otwierać zarówno kawiarnie w standardowym formacie, jak również w postaci kiosków oferujących kawę i przekąski na wynos - powiedział Michael Hudspeth, Starbucks Brand President na rynek Europy Środkowo-Wschodniej.
WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA
  • Max

    3,98

  • Śr

    3,03

  • Min

    2,47

» Produkty » Sklepy » Regiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 15793

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 1231132

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 664

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA