REKLAMA
REKLAMA

Ruszyły prace wykończeniowe w nowej części Silesia City Center

Autor: pr, www.dlahandlu.pl 25 lipca 2011 10:07

Wnętrze nowej części Silesia City Center czeka już na nowych najemców. Ponad 90 proc. lokali jest gotowych w stanie surowym. Rozpoczęły się także pierwsze prace wykończeniowe.

REKLAMA

Docelowo w nowej części centrum pojawi się 60 nowych sklepów, cztery place oraz dwie nowe aleje. Od lipca wiadomo, że będzie to aleja Siemianowicka i Świętochłowicka.

Docelowo, kosztem ponad 50 milionów euro, centrum zostanie powiększone o 20 tys. m kw. powierzchni najmu. W chwili obecnej prace prowadzone są równocześnie na elewacji nowej części, na parkingu podziemnym, na poziomie 0 i na parkingu, który powstanie na dachu. Na
pasażu z kolei montowane są podwieszane sufity.

- Na chwilę obecną niemal wszystkie lokale są gotowe w stanie surowym. Lada dzień zostaną przekazane właścicielom sklepów, którzy rozpoczną ich urządzanie. Gotowe są także wszystkie konstrukcje stalowe świetlików, znajdujących się nad głównymi placami nowej części. W najbliższych tygodniach zamocowane na nich zostaną szklane tafle. Zamontowano także wszystkie windy i schody ruchome - mówi Artur Kotas z firmy DIL Polska Baumanagement, która zarządza rozbudową.

Podczas kiedy elewacja nabiera kształtów, w podziemiach Silesii wre praca nad jednym z największych parkingów podziemnych na Śląsku, który docelowo łącznie z istniejącym parkingiem podziemnym pod Tesco i Saturn pomieści 1700 samochodów.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12554

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA