Samochodowo-śmigłowcowy drift promuje Red Bulla

Autor: wirtualnemedia.pl 10 sierpnia 2015 10:26

Samochodowo-śmigłowcowy drift promuje Red Bulla fot. Kin Marcin / Red Bull Content Pool

W związku z realizacją projektu Red Bull Heli Drifting na byłym lotnisku garnizonowym w Debrznie naprzeciwko siebie stanęli: Felix Baumgartner - pierwszy człowiek na świecie, który przekroczył prędkość dźwięku w locie swobodnym (w październiku 2012 roku), oraz polski motocyklista i drifter Kuba Przygoński, zdobywca w 2013 roku rekordu Guinnessa, obecnie zawodnik Orlen Team - podają wirtualnemedia.pl.

Sportowcy mieli do dyspozycji śmigłowiec Bolkov Bo 105 i samochód rajdowy Toyota GT 86. Powtarzali swoje manewry jednocześnie synchronizując lot i jeżdżąc w pełnych uślizgach.

Na lotnisku garnizonowym pojawili się także czołowy polski kierowca rajdowy Tomasz Kuchar oraz jeden najlepszych na świecie pilotów śmigłowców akrobacyjnych - Siegfried „Blacky” Schwarz.

Klip do Red Bull Heli Drifting jest pierwszym takim projektem realizowanym w Polsce przez polskie firmy.

  • weri 2015-08-31 20:33:44

    Kuba tym występem pokazał że jest jednym z najlepszych kierowców zajmjących się driftem w polsce, zresztą auto jakim jezdzi do czegoś zobowiazuje prawda ? :) GT86 jako nastepca takich modeli jaki supra czy celica prezetetuję się przepieknie a co widać na nagraniu jeszcze lepiej jezdzi

  • Wojtek 2015-08-10 15:13:14

    Widziałem już to nagranie. Na prawdę warte zobaczenia. Przygoński w GT86 czuje się jak ryba w wodzie. Co prawda już wcześniej ustanowił rekord Guinessa tym samochodem w prędkości podczas driftu. Szacunek normalnie.

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12469

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane