Sanepid zamknął magazyn Tesco w Lublinie

Autor: Dziennik Wschodni 20 lutego 2014 21:04

Pracownicy sanepidu skontrolowali Tesco przy ul. Orkana 4 w Lublinie. Jak pisze "Dziennik Wschodni" w magazynie środków spożywczych stwierdzono liczne odchody gryzoni.

Sanepid wydał decyzję o niezwłocznym zamknięciu magazynów spożywczych i przeprowadzeniu deratyzacji i zapewnieniu ochrony magazynu przed szkodnikami.

Jak poinformował "Dziennik Wschodni" Michał Sikora, rzecznik sieci Tesco, nie stwierdzono nieprawidłowości towaru w magazynie. Firma wezwała na miejsce specjalistyczną firmę deratyzacyjną. Obecnie Tesco korzysta z pozostałych stref magazynowych, co zapewnia ciągłość dostaw do sklepu.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • alegori@ 2014-02-28 20:16:04

  Szanowni Państwo,

  Nie zdajecie sobie sprawy jak restrykcyjnie przestrzegane są terminy dezynsekcji, deratyzacji i dezynfekcji, szkoleń z mycia środkami żrącymi( wszystkie z atestem czyli możliwe do użycia w obecności środków do spożycia )...jeśli mowa o zamknięciu magazynu w sklepie, nie umiem wyobrazić sobie niedbalstwa i brudu jaki musiał zaistnieć!!!

  Odrobaczanie, zwykłe pojawienie się ptaka, mola czy nie daj Boze myszy powoduje w sklepie panikę - nadmieniam normalnym i mówię tutaj o sieci ...

 • b prac. marketu 2014-02-23 17:00:11

  Mimi a czemu nie mają pisać o tym co jako klient byś w innym sklepie nie akceptował. Szczury, ptactwo i inne stworzenia roznoszace zarazy to codzienność w kazdym markecie i magazynach!!! Tylko sanepid i tu racja kontroluje wybiorczo to znaczy że gdzieś nie biorą i wtedy kontroluja albo biora "prezenty" w trakcie kontroli i wtedy sa standardowe kontrole zapowiadane!!! Np w SELGROSIE

 • Heniek 2014-02-22 10:44:50

  uważam, że wszystkie rażące uchybienia powinny być przekazywane do publicznej wiadomości przez Sanepid. Niech rynek sam weryfikuje kto powinien być Twoim dostawcą.

ZOBACZ WSZYSTKIE (6)

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11189

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane