REKLAMA
REKLAMA

Selgros uruchomił sklep internetowy dla firm

Autor: www.dlahandlu.pl 14 marca 2014 12:36

Selgros uruchomił sklep internetowy dla firm

Sieć hurtowni spożywczych Selgros ruszył ze sklepem internetowym dla firm i biur. Platforma Selgros24.pl ruszyła na początku 2014 roku.

REKLAMA

Oferta sklepu została podzielona na 6 kategorii: budowa i remont, firma i biuro, komputery, motoryzacja, dom i ogród oraz sprzęt RTV.

Klientami sklepu mogą zostać przedsiębiorcy, którzy posiadają kartę klienta Selgros. Jest to imienna karta uprawniająca do dokonywania zakupów w halach firmy. Obszar działania sklepu obejmuje całą Polskę. Zamówienia składać można całą dobę, natomiast dostawa dbywa się w dni robocze w godzinach od 8.00 do 17.00. Wszystkie zamówienia realizowane są za pośrednictwem firmy kurierskiej "Siódemka".

Selgros Cash&Carry to ogólnopolska sieć hal handlu hurtowego. Sieć jest częścią holdingu Trans Gourmet, drugiej co do wielkości obrotów grupy zajmującej się handlem hurtowym w Europie. Firma zainwestowała do tej pory w Polsce ponad 1,2 mld zł. Obecnie posiada w Polsce piętnaście hurtowni, zlokalizowanych w: Białymstoku, Bytomiu, Gdańsku, Gliwicach, Łodzi (2 hale), Katowicach, Krakowie, Poznaniu (gdzie mieści się także Centralne Biuro Firmy), Radomiu, Szczecinie, Warszawie (2 hale) i we Wrocławiu (także 2 hale). Docelowo władze spółki planują rozwinąć sieć do 20 hal. 

  • Przedsiębiorca 2014-03-29 00:09:42

    Coż... Trudno oczekiwać taniości po niemiecko-szwajcarsko-francuskim kolosie... Ceny w selgros są koszmarne. Taniej w pierwszym lepszym hipermarkecie. A mięso/wędliny to już jakiś kosmos jest. Kosmetyki i środki czystości tańsze w rossmannie...Dziwię się jak to coś jeszcze w Polsce funkcjonuje, a jeszcze planuje ekspansje....

  • Marta 2014-03-20 17:27:00

    Weszłam na stronę Selgrosu. Porównałam ceny mięsa. Zwłaszcza wzięłam pod uwagę filety z kurczaka. 15zł brutto za kg! Drożyzna , tym bardziej ,że to hurtownia. Taniej można czasami kupić w sklepie. Ja w sobotę kupiłam filety w ubojni po 12,70 za kg z dowiezieniem do domu.Oczywiście zawsze biorę więcej aby mieć cenę niższą .

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12491

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA