REKLAMA
REKLAMA

Selgros w Lublinie będzie musiał zmienić architekturę hali

Autor: Dziennik Wschodni 22 kwietnia 2010 14:36

Liczącą zaledwie 858 mkw. powierzchni działkę przy al. Kraśnickiej, w pobliżu ul. Gęsiej w Lublinie kupiła sieć Selgros - podaje Dziennik Wschodni.

REKLAMA

Cena wywoławcza wynosiła 300 tys. zł. Za 306 tys. zł parcelę kupiła w przetargu sieć hurtowni Selgros. - Ta działka znajduje się pośrodku liczącego 3,7 ha terenu, którego jesteśmy właścicielem - wyjaśnia przedstawiciel Selgrosa. Działka ta jest wąskim pasem ziemi po dawnej drodze gruntowej i nie może być samodzielnie zabudowana.

Budowa przy al. Kraśnickiej nie ruszy jednak zbyt szybko, a to z powodu zapisów w planie zagospodarowania terenu. Zapisany w tym planie tzw. współczynnik intensywności zabudowy wymusza na inwestorze budowę obiektu wyższego niż blaszana hala, a to właśnie w takich halach swą działalność prowadzi Selgros.

Selgros ma obecnie w Polsce 12 hurtowni: Białymstoku, Bytomiu, Gdańsku, Łodzi, Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Radomiu, Szczecinie, Warszawie (dwie) i Wrocławiu. A w tym roku otworzy kolejne obiekty. Docelowo Selgros chce w Polsce wybudować 20 hurtowni.
Każda hala Selgros ma około 10 tys. mkw. powierzchni, na której zgromadzonych jest blisko 40 tys. artykułów spożywczych i przemysłowych. 

 


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12554

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA