REKLAMA
REKLAMA

Sephora zmodernizuje 6 perfumerii

Autor: dlahandlu.pl 13 września 2013 09:06

Sephora inwestuje w nowe aranżacje swoich salonów perfumeryjnych. W 2013 roku zostanie zmodernizowanych w sumie 6 perfumerii Sephora.

REKLAMA
W tym roku remodelingowi zostały poddane m.in. perfumerie w warszawskim Juniorze, w Galerii Mokotów, Galerii Bałtyckiej w Gdańsku oraz w warszawskiej Arkadii. W strefach na nowo zaaranżowanych kas instalowane są duże ekrany LCD, na których wyświetlane są materiały z imprez organizowanych przez Sephora z udziałem gwiazd, a także z pokazów mody, w których wizażyści Sephora odpowiadają za makijaż, oraz filmy instruktażowe. W perfumeriach pojawia się także na nowo zaaranżowana strefa stanowisk makijażowych w formie „Beauty Baru". Salony wyposażane są także w meble z oświetleniem LED.

„Każda perfumeria po zmianie aranżacji na nasz najnowszy koncept przyciąga znacznie więcej odwiedzających niż wcześniej, dlatego już od dwóch lat inwestujemy w nowe aranżacje istniejących perfumerii. Kolejnym elementem rozwoju są też nowe otwarcia w najlepszych obiektach. W tym roku otworzymy kolejne trzy perfumerie" - powiedział Artur Garnczarek, dyrektor ds. sprzedaży, Sephora Polska.
Oprócz zmiany aranżacji swoich perfumerii, Sephora będzie także otwierać nowe salony - do końca tego roku nowe perfumerie powstaną w Katowicach (Galeria Katowicka), w Gdyni (CH Riviera) i w Poznaniu (Poznań City Center).


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12491

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA