REKLAMA
REKLAMA

Sezonowy Makro Punkt we Władysławowie

Autor: www.dlahandlu.pl 30 kwietnia 2012 20:34

27 kwietnia sieć hurtowni Makro Cash & Carry uruchomiła we Władysławowie przy ulicy Portowej 3 sezonową halę małego formatu. Nowatorski koncept o charakterze platformy drive-in dedykowany jest przede wszystkim klientom z sektora HoReCa.

REKLAMA
Sezonowy Makro Punkt to rozwiązanie skierowane przede wszystkim do klientów z sektora HoReCa. To właśnie w sezonie letnim restauratorzy, właściciele smażalni i innych punktów gastronomicznych potrzebują stałej dostawy towaru - przede wszystkim napojów, artykułów typu fast food, akcesoriów do grilla, piwa, mrożonek czy produktów jednorazowych.

Wszystkie te towary dostępne są w Sezonowym Makro Punkcie, usytuowanym w centrum Władysławowa, tuż przy drodze na Hel. Dodatkowym udogodnieniem dla klientów jest możliwość zamówienia dowolnego towaru dostępnego w gdyńskiej hali Makro i odebrania go następnego dnia w Sezonowym Makro Punkcie. Ponadto placówka oferuje usługę delivery oraz tzw. picking, czyli możliwość odbioru przygotowanej partii towaru po uprzednim zamówieniu go drogą telefoniczną.

Sezonowy Makro Punkt został uruchomiony we Władysławowie już po raz drugi. W porównaniu z rokiem 2011 jego ofertę poszerzono między innymi o asortyment produktów świeżych i artykułów przemysłowych.
Oficjalne otwarcie punktu sezonowego Makro odbyło się 27 kwietnia. Będzie on działał we Władysławowie do końca sezonu letniego, tj. do 31 sierpnia.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 13025

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 999781

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 664

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA