REKLAMA
REKLAMA

Sfinks otwiera nowe restauracje w Zduńskiej Woli i Książu Wielkim

Autor: dlahandlu.pl 27 czerwca 2012 12:42

Sfinks Polska, spółka zarządzająca sieciami Sphinx, WOOK i Chłopskie Jadło, uruchamia 27 czerwca dwie nowe restauracje Sphinx - w Zduńskiej Woli i Książu Wielkim. Lokale działają na zasadzie franczyzy i są to pierwsze restauracje sieci otwierane w tych miejscowościach. W pierwszym półroczu 2012 r. pod szyldem Sphinx powstało łącznie 7 nowych restauracji.

REKLAMA

Sphinx w podłódzkiej Zduńskiej Woli mieści się przy ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego i wraz z zapleczem oraz częścią konsumpcyjną zajmuje 200 mkw. Wewnątrz restauracji znajduje się 60 miejsc przy stolikach, ponadto do dyspozycji klientów jest 80 miejsc w ogródku. Z kolei Sphinx w Książu Wielkim działa w Małopolsce tuż przy drodze krajowej nr 7. Znajduje się tam ok. 95 mkw. sali konsumpcyjnej z 18 stolikami na 60 miejsc.

Sfinks Polska zarządza 110 restauracjami, w tym siecią 95 restauracji Sphinx (segment casual dining) zlokalizowanych w całej Polsce i za granicą, 8 restauracjami Chłopskie Jadło (segment premium) i 7 restauracjami WOOK (segment casual dining). 


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA
REKLAMA