REKLAMA
REKLAMA

Sfinks otwiera restaurację w nadmorskim kurorcie

www.portalspozywczy.pl 26 lipca 2013 11:09

Spółka Sfinks Polska, właściciel sieci Sphinx, Wook i Chłopskie Jadło, otworzyła w Świnoujściu restaurację Sphinx. Lokal, który działa przy ul. Powstańców Śląskich, tj. w pobliżu nadmorskiej promenady, jest prowadzony przez franczyzobiorcę.

REKLAMA
Nowo otwarty Sphinx to pierwsza restauracja tej sieci w Świnoujściu.

Restauracja zajmuje powierzchnię 180 mkw. Wewnątrz przygotowano miejsca dla około 55 gości, a dodatkowo w przylegającym do lokalu ogródku znajduje się 80 miejsc.

- Świnoujście jest dużym nadmorskim kurortem, odwiedzanym nie tylko przez Polaków, ale też zagranicznych turystów, a dodatkowo portem i popularnym miejscem przepraw promowych, dzięki czemu ruch podróżno-turystyczny odbywa się tam przez cały rok. Postanowiliśmy więc wprowadzić naszą markę do tego miasta, zwłaszcza, że pozyskana lokalizacja jest bardzo atrakcyjna. Mamy nadzieję, że mieszkańcom Świnoujścia i turystom przypadnie do gustu oferta sieci Sphinx - mówi Mariola Krawiec-Rzeszotek, wiceprezes Sfinks Polska.

Sfinks Polska zarządza 109 restauracjami na terenie Polski, w tym siecią 92 restauracji Sphinx (segment casual dining), 10 restauracjami Chłopskie Jadło (segment premium) i 7 restauracjami Wook (segment casual dining).


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12491

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA