PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

Sfinks otworzył piątą restaurację w Krakowie

Autor: www.dlahandlu.pl 25 czerwca 2012 12:01

Sfinks Polska, spółka zarządzająca siecią Sphinx, WOOK i Chłopskie Jadło, otworzył nowy lokal w Krakowie. Jest to już piąta restauracja Sphinx działająca w stolicy Małopolski. Nowy lokal, prowadzony na zasadzie franczyzy, mieści się przy ul. Grodzkiej 9.

Nowy Sphinx w Krakowie zajmuje ponad 240 metrów kwadratowych. W części restauracyjnej do dyspozycji klientów przeznaczonych jest 80 miejsc przy 20 stolikach.

- Nowo otwarty Sphinx przy Grodzkiej znajduje się w doskonałej lokalizacji. Bez wątpienia będzie to restauracja chętnie odwiedzana nie tylko przez mieszkańców stolicy Małopolski, ale również licznych turystów zwiedzających krakowski Rynek - mówi Mariola Krawiec-Rzeszotek, wiceprezes Sfinks Polska, spółki zarządzającej sieciami Sphinx, WOOK i Chłopskie Jadło.

Sfinks Polska zarządza 108 restauracjami, w tym siecią 93 restauracji Sphinx (segment casual dining) zlokalizowanych w całej Polsce i za granicą, 8 restauracjami Chłopskie Jadło (segment premium) i 7 restauracjami WOOK (segment casual dining). Pod względem wielkości sprzedaży oraz liczby restauracji, Sphinx jest największą w Polsce siecią typu casual dining. Sfinks Polska jest jednocześnie trzecią pod względem przychodów firmą gastronomiczną w Polsce.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11517

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane