REKLAMA
REKLAMA

Sieć Dobre Ceny Dobry Sklep chce mieć ponad 300 placówek w 2013r.

www.portalspozywczy.pl 27 maja 2013 18:00

Sieć Dobre Ceny Dobry Sklep chce mieć ponad 300 placówek w 2013r.

Integrum, operator sieci sklepów "DOBRE CENY DOBRY SKLEP" planuje do końca 2013 roku zwiększyć ilość placówek do ponad 300 z obecnych ponad 260 sklepów. Integrum stawia na rozwój organiczny, ale nie wyklucza nawiązania współpracy z innymi podmiotami.

REKLAMA
- Chcemy rozwijać się na terenie całej Polski. W najbliższych planach mamy rozwój na Pomorzu i wschodniej Polsce. Prowadzimy już zaawansowane rozmowy z Centrami Dystrybucyjnymi na tych terenach - mówi serwisowi portalspozywczy.pl prezes Integrum Robert Zawitkowski.
- Stawiamy na rozwój głównie organiczny jednak nie wykluczamy nawiązania współpracy z innymi podmiotami, jeżeli ta współpraca przyczyni się do umocnienia pozycji rynkowej Sieci i wygeneruje dla naszych partnerów odpowiednią wartość dodaną - dodaje.
DOBRE CENY DOBRY SKLEP to sieć sklepów wielobranżowych z rozwiniętą półką chemiczno - kosmetyczną. Sieć działa od stycznia 2012 r. Operatorem sieci jest firma Integrum.
Obecnie sieć liczy ponad 260 sklepów w województwach: łódzkim, wielkopolskim, małopolskim, śląskim, dolnośląskim, kujawsko-pomorskim, mazowieckim i nadal systematycznie zrzesza kolejne placówki.

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12365

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA