REKLAMA
REKLAMA

Sieć Dobry Wybór chce urosnąć trzykrotnie do końca roku

Autor: dlahandlu.pl 17 stycznia 2012 12:50

Sieć Dobry Wybór chce urosnąć trzykrotnie do końca roku

W grudniu, do osiemnastu już działających placówek Dobry Wybór, dołączyło siedem nowych. Kolporter S.A., do którego sieć należy, zapowiada otwarcie w I kwartale br. kolejnych 25 sklepów.

REKLAMA

Na początku grudnia uruchomiono sklepy sieci Dobry Wybór w Inowrocławiu i podkrakowskich Michałowicach. - Sklep w Michałowicach jest naszą pierwszą lokalizacją tranzytową, znajduje się bowiem przy ruchliwej drodze krajowej nr 7 - podkreśla Tomasz Brzeziński, dyrektor Pionu Dobry Wybór w Kolporterze. - Liczymy, że klientami będą zarówno zmotoryzowani mieszkańcy Michałowic, jak też kierowcy pokonujący trasę Kraków-Kielce. 

W grudniu wystartowały również dwa osiedlowe sklepy Dobrego Wyboru w Lubinie, a także w Myślenicach, Włocławku i Bielsku-Białej.

- W pierwszym kwartale br. mamy zaplanowane uruchomienia kolejnych 25 placówek - zapowiada. - Najpierw ruszą dwa sklepy we Włocławku, później we Wrocławiu, Dzierżoniowie, Gorzowie Wielkopolskim, Toruniu, Bydgoszczy, Gdyni, Skierniewicach, Krakowie, Myszkowie i Tarnowskich Górach.

Według planów Kolportera pod koniec 2012 r. sieć Dobry Wybór będzie liczyć 100 sklepów.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12554

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA