REKLAMA
REKLAMA

Sieć Grene uruchomiła 102. sklep, w tym 16. we franczyzie

Autor: dlahandlu.pl 9 maja 2013 12:08

Od maja 2013 w sieci działają 102 sklepy posiadające szeroką ofertę części zamiennych do ciągników, maszyn i urządzeń rolniczych, materiałów eksploatacyjnych, artykułów zootechnicznych, narzędzi, czy odzieży roboczej. Wśród nich działa 16 sklepów franczyzowych, z których pierwszy rozpoczął swoją działalność w lutym 2012 roku.

REKLAMA
Do 12 sklepów franczyzowych, uruchomionych w ciągu 2012 roku w pierwszych czterech miesiącach 2013 dołączyły sklepy w Kocierzewie Południowym, Jarocinie, Opatówku oraz Lipsku. W maju uruchomiony zostanie sklep franczyzowy w Igołomii koło Krakowa.

Strategia rozwoju sieci sklepów rolniczo - technicznych oparta jest w tej chwili wyłącznie na uruchamianiu i rozwoju sklepów franczyzowych.

- Działamy na terenach, gdzie bardzo brakuje rzeczywiście rentownych pomysłów na handel, czy coraz popularniejsze usługi - wyjaśnia Leszek
Niewiedziała.

Franczyzobiorca zobowiązany jest do zakupu minimum 60 proc. wartości miesięcznych zakupów, a w zakresie pozostałego asortymentu może korzystać z wybranych przez siebie dostawców w ramach tak zwanej listy autoryzowanych dostawców sieci.

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11549

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA