REKLAMA
REKLAMA

Sieć Kari otworzy sklep w Galerii Korona Kielce

Autor: dlahandlu.pl 24 kwietnia 2012 10:00

Wśród kilkudziesięciu sklepów rosyjskiej sieci, które jeszcze w tym roku zostaną otwarte w Polsce znajdzie się lokal w Galerii Korona Kielce.

REKLAMA

Kari to marka obuwnicza, której właścicielem jest rosyjski oligarcha Igor Jakowlew, założyciel jednej z największej w Rosji sieci sklepów z wyposażeniem „Eldorado". 
W ciągu trzech lat Kari planuje otworzyć w Polsce 150 sklepów. - Interesują nas miasta powyżej 50 tys. mieszkańców. Kielce, które próg ten znacząco przewyższają, są więc jak najbardziej wpisane w konwencję rozwoju marki - informuje Krzysztof Barański.
Według przedstawicieli rosyjskiej sieci obuwniczej, sklep w Galerii Korona Kielce będzie prawdopodobnie pierwszym otwartym w Polsce salonem. Zajmie 220 m.kw. 
Galeria Korona Kielce otwarta zostanie 16 maja. Jej inwestorem jest spółka Church Land Development z głównym udziałowcem Dariuszem Miłkiem. Łączna powierzchnia obiektu to ok. 93 tys. mkw. Na blisko 37 tys. mkw. powierzchni użytkowej powstanie łącznie około 150 lokali handlowo - usługowych. 

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA
  • Max

    4,60

  • Śr

    3,11

  • Min

    2,20

» Produkty » Sklepy » Regiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12698

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA