REKLAMA
REKLAMA

Sieć pijalni czekolady Mount Blanc otwiera 13 lokal w Polsce

Autor: franczyzawpolsce.pl 21 października 2011 21:13

Sieć pijalni czekolady Mount Blanc chce otwierać ok. 5-6 lokali rocznie przez kolejnych kilka lat. Jeszcze w październiku nowa placówka zostanie otwarta Karpaczu. Będzie to trzynasty lokal Mount Blanc w kraju i jednocześnie trzeci otwarty w tym roku - informuje franczyzawpolsce.pl.

REKLAMA
Wcześniej ruszyły już lokale w Szczecinie, przy Deptaku Bogusława oraz w Warszawie, przy ul. Chmielnej.

Jak mówi Michał Piasecki, zajmujący się rozwojem sieci Mount Blanc, wszystkie tegoroczne otwarcia zrealizowano w lokalizacjach przyulicznych, natomiast w kolejnych latach sieć bardziej będzie skupiać się na obecności w centrach handlowych. Jego zdaniem, są to pewniejsze lokalizacje.

Firma uzależnia dalsze tempo rozwoju przede wszystkim od pozyskiwania franczyzobiorców. Przyznaje jednak, że obecnie jest to trudniejsze niż dawniej. Spółka widzi wyraźny spadek optymizmu wśród potencjalnych franczyzobiorców, choć wyniki samych pijalni są stabilne, sprzedaż utrzymuje się na podobnym poziomie jak przed rokiem.

W latach 2012 - 2013 kolejne pijalnie na pewno powstaną w czterech nowo budowanych centrach handlowych, w których Mount Blanc zarezerwował już miejsce. Będą to: Galeria Katowicka, Galeria Korona Kielce, CH Felicity w Lublinie oraz CH Wzgórze w Gdyni - czytamy w serwisie franczyzawpolsce.pl.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4835

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA