REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Partner portalu: City Board Partner portalu: Frigo Logistics
REKLAMA

Sieć Subway ma 100 restauracji w Polsce

Autor: pr 23 czerwca 2015 12:54

Sieć Subway osiągnęła liczbę 100 lokali w Polsce. W ciągu miesiąca marka zapowiada uruchomienie trzech kolejnych punktów, m.in. w Krakowie i Gliwicach. Setną restaurację otwarto w budynku Dworca PKP w Gdyni.

REKLAMA

- Doświadczenia z innych państw pokazują nam, że przekroczenie liczby 100 lokali restauracyjnych, jest krokiem milowym w rozwoju sieci. Polska jest więc dla nas perspektywicznym rynkiem z bardzo dużym potencjałem wzrostu. Będziemy intensywnie zabiegać by ten potencjał maksymalnie wykorzystać - informuje Martin Princ, odpowiedzialny za rozwój marki w Europie Środkowo-Wschodniej..

 Marka deklarowała już, że docelowo chce posiadać 300 restauracji w Polsce. W ubiegłym roku zanotowała ponad 10 procentowy wzrost liczby lokali. O 20 procent (rok do roku), wzrosła też w 2014 r. sprzedaż licencji franczyzowych. Średnia wartość sprzedaży wzrosła w tym okresie o 4 procent, a w ujęciu ilościowym produktów była wyższa o 5 procent.

 Setna restauracja na Dworcu PKP w Gdyni to tzw. SUBWAY Cafe i jest to trzeci tego typu lokal w Polsce. Pozostałe działają w Łodzi i Katowicach.

 
WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA
  • Max

    3,98

  • Śr

    3,03

  • Min

    2,47

» Produkty » Sklepy » Regiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 15793

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 1231132

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 664

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA