REKLAMA
REKLAMA

Sieć Topaz wprowadza system elektronicznej wymiany danych

Autor: dlahandlu.pl 13 września 2012 12:09

Na początku września br., sieć sklepów Topaz zawarła kontrakt z firmą informatyczną Infinite, na elektroniczną wymianę danych. Na początek elektronicznie będą przesyłane zamówienia, następnie udostępniona zostanie Platforma Elektronicznej Wymiany Danych EDInet także do przesyłania i archiwizacji e-faktur - mówi Jarosław Trzpiel, kierownik projektu po stronie Infinite.

REKLAMA

Topaz ma obecnie 31 sklepów własnych jak również sieć placówek franczyzowych. Sklepy oferują szeroki asortyment (ok. 40 000 pozycji) oraz produkty świeże: owoce, warzywa i nabiał, dzięki 24-godzinnemu systemowi dostaw.

Infinite jest firmą z Lublina, która tworzy systemy informatyczne skierowane na wspieranie strategicznych obszarów w biznesie. Wszystkie komunikaty od zamówienia po fakturę, a nawet fakturę korektę, mogą być przesyłane pomiędzy systemami informatycznymi kontrahentów bez względu na ich rodzaj. Narzędzia, jakie ma w swoim portfolio Infinite pozwalają na redukcję błędów  w zamówieniach, skracają czas ich realizacji, a co za tym idzie usprawniają i obniżają koszty działania całego łańcucha dostaw.

 


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12556

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA