PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

Sieć Topaz wprowadza system elektronicznej wymiany danych

Autor: dlahandlu.pl 13 września 2012 12:09

Na początku września br., sieć sklepów Topaz zawarła kontrakt z firmą informatyczną Infinite, na elektroniczną wymianę danych. Na początek elektronicznie będą przesyłane zamówienia, następnie udostępniona zostanie Platforma Elektronicznej Wymiany Danych EDInet także do przesyłania i archiwizacji e-faktur - mówi Jarosław Trzpiel, kierownik projektu po stronie Infinite.


Topaz ma obecnie 31 sklepów własnych jak również sieć placówek franczyzowych. Sklepy oferują szeroki asortyment (ok. 40 000 pozycji) oraz produkty świeże: owoce, warzywa i nabiał, dzięki 24-godzinnemu systemowi dostaw.

Infinite jest firmą z Lublina, która tworzy systemy informatyczne skierowane na wspieranie strategicznych obszarów w biznesie. Wszystkie komunikaty od zamówienia po fakturę, a nawet fakturę korektę, mogą być przesyłane pomiędzy systemami informatycznymi kontrahentów bez względu na ich rodzaj. Narzędzia, jakie ma w swoim portfolio Infinite pozwalają na redukcję błędów  w zamówieniach, skracają czas ich realizacji, a co za tym idzie usprawniają i obniżają koszty działania całego łańcucha dostaw.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11474

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 533212

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane