REKLAMA
REKLAMA

Sklep online umożliwia wspieranie celów społecznych podczas zakupów

Autor: pr 23 grudnia 2015 11:26

Sklep online umożliwia wspieranie celów społecznych podczas zakupów Najbardziej dostępne formy wsparcia czekają na nas w internecie, fot. mat.pras.

W grudniu najmocniej odczuwamy potrzebę pomagania. Coraz więcej osób poza gwiazdkowymi upominkami dla rodziny i przyjaciół szuka okazji, by wesprzeć ważny cel charytatywny.

REKLAMA

Skłonność do filantropii w grudniu zwiększa się średnio o 13 proc. (w skali całego roku). Na wsparcie konkretnego celu o charakterze społecznym decyduje się 73 proc. z nas. Pomoc jest skierowana przede wszystkim do najmłodszych. Dzieciom przekazujemy konkretne dobra materialne jak odzież czy zabawki. Co ósmy Polak decyduje się pomóc osobom starszym. Spory odsetek wspiera z kolei działalność organizacji na rzecz zwierząt lub pobliskie schronisko dla czworonogów. Z ogólnopolskich akcji charytatywnych, jakie są przeprowadzane w tym czasie, nasze fundusze, a zarazem pomoc wędrują głównie do puszek Caritas i WOŚP.

Szansę wspierania wybranych celów społecznych przy okazji zakupów online stwarza serwis FaniMani.pl. Za jego pośrednictwem możemy przekazać procent wartości zakupów na rzecz wybranej organizacji.

 

 

 


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12720

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA