REKLAMA
REKLAMA

Sklep Shopping w CH Borek

Autor: pr 22 kwietnia 2014 13:02

17 kwietnia br. w Centrum Handlowym Borek ruszył sklep Shopping, oferujący asortyment odzieży oraz artykułów wyposażenia wnętrz. Nowy salon o powierzchni 888 mkw. znajduje się na pierwszym piętrze centrum handlowego.

REKLAMA

Skep działa w sąsiedztwie sklepów RTV Euro AGD i Intersport.

Centrum Handlowe Borek to kompleks handlowo-usługowy położony w południowej części Wrocławia, przy ulicy Hallera. W centrum o powierzchni 42 tys. mkw znajduje się 75 sklepów i punktów usługowych.

  • Anna 2016-05-31 17:45:05

    Sklep Shopping jest super, dużo atrakcyjnego towaru. Ale obsługa?! Nie mòwię o wszystkich. Chciałam kupić dziecku koszulę, ale młoda ekspedientka zabroniła przymierzyć. Twierdziła, że nie można rozpakowywać, inne wiszą rozpakowane, a tej akurat nie można rozpakować?! Gdzie prawa konsumenta, gdzie miła obsługa. Jak kupić bez miary? Czy mam kupować kota w worku? Rozumię bielizny przymierzać nie wolno, ale koszulę?! Skandal!!!! A może pani nie potrafi składać koszul i tak brzydko postąpiła?!!!! Takim zachowaniem sklep traci na opinii, a polecałam go z całego serca. Jestem rozczarowana obsługą, a raczej tą jedną młodą ekspedientką.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12742

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA