REKLAMA
REKLAMA

Sklepowe wędzarnie już w 6 hipermarketach Carrefour

Autor: pr, www.dlahandlu.pl 13 grudnia 2013 14:14

Coraz więcej hipermarketów Carrefour poszerza swoją ofertę o własne wędzarnie mięs i kiełbas. W tym tygodniu została otwarta wędzarnia w hipermarkecie w CH Morena w Gdańsku wzbogacając ofertę produktów świeżych o wyrób tradycyjny.

REKLAMA

W ofercie wędzarni można nabyć kiełbasy wędzone - parzone: codzienną, śląską, zwyczajną, podwawelską - oraz podpiekane: chłopską, krajeńską i kabanosy. W ofercie znajdują się też wędzonki: boczek, baleron, szynka i polędwica.

Otwarcie wędzarni to kolejny etap w ramach zmian prowadzonych w hipermarkecie Carrefour w CH Morena. Przypominamy, że w tym roku Carrefour wprowadził już system „Jednej kolejki" oraz strefy „Szybkich zakupów" a także rozszerzył ofertą dostępną na stacji paliw zlokalizowanej przy sklepie.

Wędzarnia w gdańskim hipermarkecie Carrefour to już szósta taka strefa wyrobów własnych sieci w Polsce. Do tej pory własne wędzarnie wprowadziły warszawskie hipermarkety Carrefour: Arkadia, Targówek i Reduta oraz sklepy: Turzyn w Szczecinie i Zakopianka
w Krakowie.

Dziś pod szyldem Carrefour działa w Polsce blisko 600 placówek: hiper- i supermarkety, sklepy franczyzowe Carrefour Express w dwóch formatach: mini-market i convenience. W portfelu Carrefour znajduje się także 20 centrów handlowych.

  • wędzarz 2015-11-08 14:01:40

    Więcej wędzarni w hipermarketach i sklepach to więcej świeższych,zdrowszych i tańszych wędlin dla nas klientów.

    Inaczej może twierdzić jedynie ignorant w kwestiach technologii wędzenia i obróbki termicznej wędlin.

  • b prac. marketu 2013-12-18 17:29:31

    wieęcej wedzarni w marketach to więcej chemi w wedlinach i wędzonkach. Bez utrwalaczy i polepszaczy zapachu,wabików smaku i zapachu w takich wyrobach sie nie obywa. wiem bo pracowałem w sieci i przez kilkanascie lat to "wykonywałem"

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12425

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA