Sklepy będą mogły zamówić reklamę w systemie grupowym

Autor: dlahandlu.pl 16 maja 2012 10:03

Wystartowała platforma www.zaplanujreklame.pl, będąca swoistym połączeniem giełdy ofert reklamowych z bazą przetargów marketingowych oraz reklamowych zakupów grupowych.

Serwis dedykowany jest dla małych i średnich przedsiębiorców i daje im możliwość przeglądania i porównywania różnorodnych ofert produktów i usług reklamowych w jednym miejscu.


Tomasz Kwieciński, pomysłodawca projektu, prezes firmy MediaVerse, wyjaśnia ideę funkcjonowania portalu: - Stworzyliśmy w sieci miejsce dla małego przedsiębiorcy, w którym będzie mógł łatwo porównać oferty poszczególnych dostawców. Naszym użytkownikom dajemy możliwości realnych negocjacji cenowych, oferentom natomiast ułatwiamy proste i szybkie wystawianie swoich produktów i usług. BAZA ZLECEŃ REKLAMOWYCH umożliwia zorganizowanie mini przetargu, gdzie wielu oferentów będzie walczyło o budżet użytkownika.

Na portalu pojawiły się już ogłoszenia, że sklep szuka firmy, która stworzy wizualizację dla placówki. 

  • dusigrosz 2013-08-30 16:21:01

    zagladam to jest info ze w trakcie przebudowy. ale czym to sie ma roznic od zlecenia.przez.net i inne takie? najlepiej to co sie da wlasnymi raczkami ulepic. ja sam organizuje wysylke mejli i smsow do klientow. mini program lojalnosciowy niedlugo mi się pobuduje :) a filozfi wielkiej w tym nie ma. przynajmniej wiem ze za samo paliwo tzn wysylke place do operatora, a nie nabijam kabzy pseudo ekpsertom od marketingu. aze narzeidze pomaga dane zbierac, pozadkowac i raporty robic to co wiecej trzeba? tidemobile to sie nazywa czy tidesoftware ale tez inne widzialem tyle ze mniej bajerow maja. trza chciec.

  • mpck 2013-08-23 10:55:52

    jak zwykle nie aktualne

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12469

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane