REKLAMA
REKLAMA

Sklepy Biedronki zdominowały Wrocław

Autor: Gazeta Wrocławska 28 grudnia 2011 22:18

We Wrocławiu przy ul. Kozanowskiej otwarta zostanie nowa Biedronka. Inwestorowi, portugalskiej grupie Jeronimo Martins, bardzo zależało na pośpiechu. Na budowie pracowano nawet w święta. To kolejny sklep tej sieci w mieście. W tym roku otwarto ich już siedem, jutro będzie ósma. Łącznie we Wrocławiu działa 30 Biedronek, ale na tym nie koniec - czytamy w Gazecie Wrocławskiej.

REKLAMA
Otwarty został również dyskont przy ul. Ślężnej. Jak informuje Gazeta Wrocławska, dyskont na Kozanowie i Ślężnej to już kolejne Biedronki we Wrocławiu, które powstały w ostatnim czasie.

W tym roku otwarto 6 takich sklepów, w sumie jest ich teraz 30. Tydzień temu otworzono sklep w budynku Justin Center przy ul. Oławskiej i Krawieckiej. Jeszcze wcześniej Biedronka powstała na pl. Kościsuzki i w Kameleonie. Nowy sklep działa też przy ul. Zielińskiego.

Z ustaleń Gazety Wrocławskiej wynika, że kolejne sklepy Biedronki we Wrocławiu powstaną przy ul. Orlińskiego, przy ul. Opolskiej, oraz przy ul. Karmelkowej. Nie jest wykluczone, że także przy ul. Kupieckiej.

  • sus 2011-12-29 15:33:36

    Brawo dla władz miasta Wrocławia - dzięki takim inwestycją zabijacie drobny handel spożywczy...pytanie czy Biedronka rzeczywiście jest sklepem tanim ... (?) zatrudniają ok 10os/sklep a w okolicy pracę traci kilkadziesiąt BRAWO!!!!

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12742

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA