REKLAMA
REKLAMA

Sklepy też chcą zarobić na Mundialu

Autor: Rzeczpospolita 14 czerwca 2014 11:27

Na Mundialu zarabia przede wszystkim FIFA i partnerzy oraz linie lotnicze. Także sponsorzy i miejscowe firmy, które chcą wypromować się na świecie. Ale oprócz tego zarabiają również inne przedsiębiorstwa i sieci handlowe, które chcą wykorzystać taką okazję - informuje „Rzeczpospolita".

REKLAMA
A taka okazja jak Mistrzostwa Świata w piłce nożnej zdarzają się raz na 4 lata, a na dodatek piłkarska rywalizacja na mundialu trwa aż miesiąc.
Firmy chcą ugrać więc coś dla siebie i mundialowi towarzyszą różnego rodzaju promocje. Sklepy - korzystając z rosnącej popularności Brazylii - sprzedają towary, które często nie mają nic wspólnego z piłką nożną.
Supermarkety wprowadziły na przykład akcje typu "Brasil, Brasil", "Święto kibica", "Piłkarska samba", "Oferty na miarę każdego kibica" i handlują czym się da. Telewizory, piwo i zakąski do piwa - nie dziwią - ale wśród „mundialowych" promocji można znaleźć też karmę dla zwierząt lub farbę do włosów. A klientów to przyciąga, bo tego typu promocje są zazwyczaj atrakcyjne cenowo.

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12425

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA