REKLAMA
REKLAMA

"Solidarność" organizuje dwie akcje protestacyjne

Autor: Solidarność Tesco 17 lutego 2012 10:37

4. marca "Solidarność" zorganizuje w Polsce akcję na rzecz wolnych niedzieli. Jest to inicjatywa europejska, która zrzesza ponad 50 różnych organizacji. Cała akcja zainicjowana jest przez Europejskie Przymierze Niedzieli.

REKLAMA

Kolejna akcja jaką zorganizuje "Solidarność" tyczy się umów śmieciowych. - Nadszedł czas, by zacząć głośno mówić o problemie, który poważnie dotyka pracowników handlu. Jak pokazują wyliczenia, ponad 50 proc. pracowników jest zatrudnianych w handlu właśnie na umowach śmieciowych - informuje organizacja.

"Solidarność" planuje zorganizować w tej sprawie akcje przed stadionem narodowym. - W tym dniu zorganizowany zostanie mecz towarzyski Polska - Portugalia. Będzie to tym samym dobra okazja, by trafić do dużej grupy osób z naszym przekazem. Przy okazji będziemy informować wszystkich o naszej stronie HiperWyzysk.pl, by większa grupa społeczeństwa dowiedziała się o naszej akcji i aby te osoby mogły zgłosić nadużycia występujące w super- i hipermarketach - pisze "Solidarność".


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12638

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 664

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA