REKLAMA
REKLAMA

Spada liczba klientów centrów handlowych

Autor: PAP 25 października 2012 19:13

FootFall Indeks Polska w tygodniu od 15 do 21 października spadł o 4,7 proc. rok do roku, a w porównaniu z poprzednim tygodniem spadł o 13,8 proc.

REKLAMA

Skumulowana wartość indeksu od 1 stycznia 2012 roku do 21 października w porównaniu do analogicznego okresu ubiegłego roku wzrosła o 0,2 proc.
"Trend spadkowy nadal trwa. Indeks traci w obu porównaniach i dzieje się to szybciej niż rok temu. Jest to naturalna sytuacja o tej porze roku. Indeks powinien odbić się za dwa tygodnie i wtedy znów zacznie piąć się górę, osiągając szczyt tuż przed Bożym Narodzeniem" - napisali autorzy badania w komentarzu.
FootFall Indeks Polska przedstawia procentowe zmiany liczby odwiedzających wybrane centra handlowe na terenie Polski, co może służyć ocenie sprzedaży detalicznej.
  • Marta 2012-10-26 20:48:25

    Byłam dziś w galerii handlowej . Kupiłam w Euro AGD mikser. Dosyć duże pudło. Reklamówki nie dają , chyba , że zapłacę. Do zakupu tej wielkości, gdzie cena tego miksera jest wyższa niż gdzie indziej żądanie jeszcze zapłaty za reklamówkę to skandal . Przyniosłam do domu pudło , ale cienka taśma , którą przewiązane było pudło taśma za którą niosłam przerżnęła mi palce. Na pewno długo tego nie zapomnę i będę omijać galerie z daleka , chyba ,że do drogiego zakupu dodadzą reklamówkę bez żądania zapłaty.

  • NAJEMCA 2012-10-26 14:09:10

    Niech się więcej Galerii buduje, a później piszcie, że footfall spada w porównaniu z zeszłym rokiem. To chyba logiczne, że spada, jak w mieście pojawiły się nowe obiekty handlowe. Irytują mnie takie bzdurne artykuły i zastanawia mnie kto je pisze.

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12720

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA