PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

SPAR eksportuje polską żywność

www.portalspozywczy.pl 17 stycznia 2013 15:15

- Jesteśmy obecnie po pierwszych transakcjach i wysyłce towarów pod marką własną do innych oddziałów SPAR. Pierwsze partie towarów trafiły na rynek rosyjski, do sklepów sieci SPAR Rosja - mówi Wojciech Bystroń, prezes zarządu SPAR Polska.


I dodaje: - Niedawno gościliśmy w Polsce przedstawicieli SPAR Rosja oraz SPAR Ukraina - po naszych pierwszych doświadczeniach ze sprzedaż na rynek rosyjski, obie strony są bardzo zainteresowane w dalszym rozwoju tej współpracy. Będziemy kontynuować tę współpracę za zgodą centrali SPAR International - tłumaczy Wojciech Bystroń.

Polski oddział sieci SPAR ma także zgodę na wysyłanie produktów na inne rynki, na których działa SPAR np. do Irlandii, wkrótce także do Dubaju, czy Nigerii. - W dwóch ostatnich przypadkach organizacje SPAR są jeszcze nieduże, ale bardzo zainteresowane zakupem naszych, bardzo konkurencyjnych cenowo marek własnych i nie tylko. Liczymy na rozwój sprzedaży na tamte rynki - mówi szef SPAR Polska.

Jednocześnie dodaje, że m.in. ze względów geograficznych, dynamiki rozwoju, dobrych relacji najbardziej atrakcyjny jeśli chodzi o współpracę i eksport będzie dla SPAR Polska rynek wschodni.

Sieć SPAR ma w Polsce ponad 100 sklepów i jest częścią Grupy Kapitałowej Bać-Pol.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Antoni Strzelczyk GS "S.Ch." w Pieńsku 2013-01-21 21:45:52

    Brawo, to jest inicjatywa, która pozytywnie wyróżnia sieć Spar Polska wśród nielicznych sieci w kraju, które już to robią. To jest absolutnie widoczny znak postępu i właściwego kierunku rozwoju sieci...

  • Kibic 2013-01-17 19:57:48

    ŚWIETNA ROBOTA - Gratulacje, trzymam za Was kciuki i za kolejne sukcesy SPAR Polska.

  • Manager FMCG 2013-01-17 17:40:01

    brawo, jedyna sieć która myśli o zysku,a nie wyzysku....

ZOBACZ WSZYSTKIE (3)

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11493

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane