SPAR w Limanowej testuje sprzedaż małego AGD

Autor: dlahandlu.pl 17 lutego 2016 11:46

3 tys. produktów AGD ulokowane na powierzchni 200 mkw. to testowe rozszerzenie oferty sklepów SPAR. Projekt przygotowany wspólnie z firmą Dajar uzupełnia spożywczy asortyment sklepu o artykuły kuchenne. Pilotażowy projekt został uruchomiony w sklepie w Limanowej.

W zależności od wyniku testów, sieć nie wyklucza uruchomienia kolejnych stoisk w innych sklepach dysponujących większą salą sprzedaży.

- Standardem w wielu obszarach działalności SPAR jest przeprowadzenie testu w sklepach własnych (do których należy obiekt w Limanowej), aby później zaproponować realizację w sklepach franczyzowych – tłumaczy Adam Szewczyk, dyrektor ds. strategii i rozwoju SPAR Polska S.A. – Firma Dajar jest naszym długoletnim dostawcą, chociaż nigdy wcześniej nie realizowaliśmy wspólnie tak dużego projektu - dodaje
Testowe stoisko znajduje się w sklepie SPAR o powierzchni blisko 1 000 mkw w galerii handlowej przy ulicy Krakowskiej w Limanowej. 

Sklepy SPAR funkcjonują w 41 krajach, na 4 kontynentach. W Polsce SPAR działa od 1996 roku, a od 2010 roku należy do Grupy Kapitałowej Bać-Pol. Obecnie w kraju funkcjonuje ponad 200 punktów detalicznych pod logo SPAR.


WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12313

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane