Specjaliści w obszarze najmu dołączyli do zespołu Neinver Polska

Autor: dlahandlu.pl 17 września 2014 09:41

Ada Walentek i Wojciech Leszczyński jako Senior Leasing Managerowie będą odpowiadać za współpracę z najemcami we wszystkich projektach z portfolio firmy Neinver w Polsce.

Do zadań Ady Walentek i Wojciecha Leszczyńskiego należeć będzie wynajem powierzchni handlowych w obiektach zarządzanych przez NEINVER Polska. Będą to centra outlet FACTORY, parki handlowe FUTURA, jak i galerie handlowe: Galeria Katowicka i Galeria Malta.

Ada Walentek rozpoczęła pracę w branży nieruchomości handlowych w 2006 roku w Klepierre Management, gdzie pełniła funkcje Leasing Managera
i Leasing Directora. Wcześniej zarządzała działaniami z zakresu marketingu w dużych centrach handlowych. Ukończyła Uniwersytet Łódzki oraz Warszawską Szkołę Zarządzania i Marketingu. Uzyskała również licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami.

Wojciech Leszczyński od 2009 roku pełnił funkcję Dyrektora ds. Rozwoju w Vistula Group. Wcześniej kierował obszarem nieruchomości i rozwoju
w firmach ALMA MARKET i LIDL Polska. Jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Krakowie.

NEINVER jest jedną z czołowych firm działających na europejskim rynku nieruchomości. Spółka jest inwestorem, deweloperem i zarządcą nieruchomości. NEINVER działa obecnie w sześciu krajach: w Hiszpanii, Polsce, Niemczech, Włoszech, Francji i Portugalii.


WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12608

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane