REKLAMA
REKLAMA

Sphinx i Wook w legnickiej Galerii Piastów

Autor: dlahandlu.pl/pr 28 stycznia 2011 09:29

Sfinks Polska - spółka zarządzająca sieciami Sphinx, Wook i Chłopskie Jadło - otwiera dwie restauracje w Legnicy. Oba nowe lokale, czyli Sphinx i Wook, znajdują się w centrum handlowym Galeria Piastów.

REKLAMA
To pierwsze restauracje tych sieci w Legnicy. Dzięki najnowszym otwarciom na Dolnym Śląsku działa obecnie 13 restauracji zarządzanych przez Sfinks Polska.

-To kolejne pełnowymiarowe restauracje na Dolnym Śląsku uruchomione przez nas w tym miesiącu. Zaledwie dwa tygodnie temu otworzyliśmy Sphinksa oraz Wook-a w Kłodzku. Energicznie przystępujemy do realizacji założeń planu inwestycyjnego, który w samym tylko pierwszym kwartale bieżącego roku przewiduje, że w sieci działać będzie o co najmniej 7 restauracji więcej. Nowych otwarć nie zabraknie także w kolejnych kwartałach roku 2011 - mówi Janusz Bossak, wiceprezes Sfinks Polska.

Sphinx to największa w Polsce sieć restauracji z segmentu casual dining, oferująca dania kuchni międzynarodowej, w tym orientalnej. Kultowym daniem, zamawianym najchętniej przez klientów w całej Polsce jest shoarma. Z kolei Wok to jedyna w Polsce restauracja sieciowa, która specjalizuje się w daniach azjatyckich.

 


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12742

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA