PARTNER PORTALU Partner portalu: Herosi Polskiej Przedsiębiorczości

Społem Sokółka: premiowy system wynagrodzeń wpływa na wzrost sprzedaży w sklepach

Autor: Marta Ogonek, dlahandlu.pl 14 marca 2011 22:16

Społem Sokółka: premiowy system wynagrodzeń wpływa na wzrost sprzedaży w sklepach

Prezes PSS Społem Sokółka przyznaje, że wzrost sprzedaży w sklepach sieci to efekt premiowego systemu wynagrodzeń. - Polega na ocenie sprzedawców przez kierownictwo i kierownictwa przez naszych specjalistów. Ich wynagrodzenie zależy od efektywności sprzedaży w danej placówce - wyjaśnia prezes spółdzielni, Zbigniew Ganzke.


- Na wynagrodzenie składają się trzy elementy: podstawa, prowizja za tzw. górki nadprogowe (obrót powyżej ustalonego minimum) oraz premii jakościowej. Każdy pracownik ma swoją kartę ocen, uzyskana przez niego notę mnożymy przez premię maksymalną. Taki system to dla pracowników duża motywacja. Średnia pensja w naszej sieci, nie licząc kadry menedżerskiej, wynosi 3 tys. zł brutto - tłumaczy Zbigniew Ganzke.

Prezes spółdzielni w Sokółce dodaje, że organizowane są również szkolenia z zakresu obsługi klienta, a jej jakość sprawdzają tzw. Tajemniczy klienci. - Wszystko po to, by klient czuł, ze o niego dbamy, a jakość obsługi była na najwyższym poziomie - dodaje nasz rozmówca.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9739

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 923188
Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane