REKLAMA
REKLAMA

Spółka Kopernik chce sprzedać działkę na której miała powstać galeria handlowa

Autor: gazeta.pl Białystok 21 czerwca 2013 09:21

W ostatnich dniach na działce przy ul. Bohaterów Monte Cassino, na której spółka Kopernik chciała postawić galerię handlową, pojawiła się płachta z napisem "działka do wynajęcia" - pisze gazeta.pl Białystok.

REKLAMA
W ubiegłym roku firma zrezygnowała z projektu Galaxy Plaza, chce go odsprzedać wraz z terenem. O próbie jego wynajmu jednak nic nie wie
Najpierw, kiedy w mieście nie było jeszcze mowy o tak wielu galeriach handlowych, przy dworcu PKS miała powstać galeria Copernicus, potem miała to być Galaxy Plaza.

Jednak po ośmiu latach starań, żmudnym obradowaniem radnych dwóch kadencji nad planem zagospodarowania przestrzennego i tym, czy taki obiekt może w ogóle tam powstać, po tym, jak klubowy kolega oskarżył innego radnego o korupcję, czego ostatecznie nie potwierdziło dochodzenie, inwestor pod koniec ubiegłego roku zakomunikował, że projekt w Białymstoku już go nie interesuje. Poinformował, że wystawi go na sprzedaż, nie tylko teren, ale cały koncept Galaxy Plaza.

Gazeta sprawdziła podany na reklamie numer telefonu i okazało się, że należy do warszawskiej agencji WK Project Nieruchomości.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11549

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA