REKLAMA
REKLAMA

Spółka MyShop.mobi dołącza do Polskiej Izby Handlu

Autor: dlahandlu.pl 29 października 2015 15:33

MyShop.mobi, rozwiązanie technologiczne dla branży retail dołącza do Polskiej Izby Handlu jako pierwsza spółka z obszaru technologii mobilnych.

REKLAMA

 

MyShop.mobi to aplikacja łącząca funkcjonalności platformy komunikacyjnej, programu lojalnościowego oraz mystery shoppera. - Członkostwo w Polskiej Izbie Handlu traktujemy jako naturalny krok w budowaniu relacji z branżą oraz początek owocnej współpracy nad wartościowymi inicjatywami – informuje Maciej Tygielski, CEO MyShop.mobi.

Aplikację w ciągu pierwszych trzech tygodni pobrało ponad 10 000 osób. Twórcy technologii są przekonani, że przyszłością handlu są rozwiązania mobilne, bo walka o klienta będzie rozgrywać się na ekranach smartfonów. W skutecznej komunikacji i dotarciu do smart konsumentów ma pomóc sklepom i punktom handlowo – usługowym MyShop.mobi.

- Rozwój handlu tradycyjnego, bliskiego klientowi, nie wyklucza użycia najnowocześniejszych technologii, a wręcz predestynuje je do wykorzystania w celu lepszej komunikacji z klientami szczególnie tam, gdzie nie ma mowy o drogich działaniach marketingowych  – informuje Maciej Ptaszyński, Dyrektor Generalny Polskiej Izby Handlu.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12558

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 999781

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 664

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA