Sports Direct wchodzi na polski rynek

Autor: www.dlahandlu.pl 12 kwietnia 2013 09:08

Sports Direct, brytyjska sieć sklepów z odzieżą i wyposażeniem sportowym wchodzi na polski rynek. Latem otworzy swój pierwszy sklep w Centrum Handlowym Europa Centralna w Gliwicach. 11 kwietnia Helical Poland, spółka, która zbudowała obiekt, podpisała ze Sports Direct umowę na wynajem powierzchni w parku handlowym. Lokal będzie liczył 2 350 metrów kwadratowych.


Sports Direct oferuje produkty wielu rozpoznawalnych na świecie marek, takich jak: Nike, adidas, Reebok, Umbro, Karrimor, Lonsdale, Dunlop, czy Slazenger. Oferta sieci jest bardzo szeroka - od obuwia sportowego po odzież do fitnessu. Produkty można kupić bezpośrednio w sklepach lub zamówić przez internet.
Firma Sports Direct powstała w 1982 r. w Wielkiej Brytanii. Jest dziś największą siecią sklepów z wyposażeniem i odzieżą sportową na Wyspach, jeżeli chodzi o przychody i zyski z działalności operacyjnej. Sieć liczy ponad 470 sklepów i jest obecna w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Belgii, Francji, Portugalii, Holandii i Słowenii, które działają pod nazwami SportsDirect.com (outlety), Field and Trek, Hargreaves Sports, Gilesports i Donnay International. Firma podpisała także umowy joint-venture w Irlandii Północnej oraz Irlandii, gdzie posiada pakiet akcji w spółce odzieżowej Heatons. Sports Direct posiada również pakiet 50,1 proc. akcji w jednej z trzech największych sieci detalicznych w Portugalii - Sports Direct Portugal.

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12438

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane