REKLAMA
REKLAMA

Sprzedaż Mlekovity do sieci Biedronka przekroczyła miliard złotych

www.portalspozywczy.pl 27 lutego 2014 17:31

W ciągu 15 lat współpracy obroty Grupy Mlekovity z siecią Biedronka wzrosły z 1 mln do 1,065 miliarda złotych w 2013 roku. W ciągu trzech najbliższych lat chcemy potroić tę liczbę - powiedział Dariusz Sapiński, prezes Mlekovity.

REKLAMA

Na początku współpracy Mlekovita dostarczała do sieci Biedronka tylko produkty sygnowane marką Mlekovita. Od 2003 roku rozpoczęto współpracę w zakresie marek produkowanych specjalnie na zmówienie sieci Biedronka. Obecnie Mlekovita dostarcza do sieci Biedronka zarówno ogólnodostępne na rynku produkty, jak i artykuły dedykowane dla sieci sklepów Biedronka - które także są firmowane przez markę Mlekovita. Wynikiem ścisłej współpracy z Jeronimo Martins Polska był także rozwój eksportu produkcji do należącej do Grupy Jeronimo Martins sieci Pingo Doce w Portugalii, od 2008 roku.
W tej chwili aż 28,5 procent naszej produkcji jest sprzedawane do sieci Biedronka - powiedział Dariusz Sapiński. Dodał, że obecnie do sklepów Biedronka spółdzielnia dostarcza 450 rodzajów produktów.

Przedstawiciele Biedronki podkreślili, że ich partnerzy od czasu nawiązania współpracy z siecią znacząco zwiększyli obroty. Tak stało sie również w przypadku firm: Konspol, Sokpol oraz U Jędrusia. 

  • Klient 2014-03-02 02:30:16

    cudownie, szkoda tylko , że jakość leci na łeb. Mleko w plastikowej butelce ma okropny odór- śmierdzi oborą. Kiedyś tak nie było, było pyszne.Serki topione tracą na smaku-nie są już też takie jak na początku. Jedynie ser żóły gouda ciągle jest smaczny.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12556

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA