REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Partner portalu: City Board Partner portalu: Frigo Logistics
REKLAMA

Sprzedaż Mlekovity do sieci Biedronka przekroczyła miliard złotych

www.portalspozywczy.pl 27 lutego 2014 17:31

W ciągu 15 lat współpracy obroty Grupy Mlekovity z siecią Biedronka wzrosły z 1 mln do 1,065 miliarda złotych w 2013 roku. W ciągu trzech najbliższych lat chcemy potroić tę liczbę - powiedział Dariusz Sapiński, prezes Mlekovity.

REKLAMA

Na początku współpracy Mlekovita dostarczała do sieci Biedronka tylko produkty sygnowane marką Mlekovita. Od 2003 roku rozpoczęto współpracę w zakresie marek produkowanych specjalnie na zmówienie sieci Biedronka. Obecnie Mlekovita dostarcza do sieci Biedronka zarówno ogólnodostępne na rynku produkty, jak i artykuły dedykowane dla sieci sklepów Biedronka - które także są firmowane przez markę Mlekovita. Wynikiem ścisłej współpracy z Jeronimo Martins Polska był także rozwój eksportu produkcji do należącej do Grupy Jeronimo Martins sieci Pingo Doce w Portugalii, od 2008 roku.
W tej chwili aż 28,5 procent naszej produkcji jest sprzedawane do sieci Biedronka - powiedział Dariusz Sapiński. Dodał, że obecnie do sklepów Biedronka spółdzielnia dostarcza 450 rodzajów produktów.

Przedstawiciele Biedronki podkreślili, że ich partnerzy od czasu nawiązania współpracy z siecią znacząco zwiększyli obroty. Tak stało sie również w przypadku firm: Konspol, Sokpol oraz U Jędrusia. 

  • Klient 2014-03-02 02:30:16

    cudownie, szkoda tylko , że jakość leci na łeb. Mleko w plastikowej butelce ma okropny odór- śmierdzi oborą. Kiedyś tak nie było, było pyszne.Serki topione tracą na smaku-nie są już też takie jak na początku. Jedynie ser żóły gouda ciągle jest smaczny.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 15919

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 664

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA