REKLAMA
REKLAMA

Starbucks otwiera kawiarnie w formie kiosku

Autor: www.dlahandlu.pl 27 października 2011 09:34

W centrum handlowym Poznań Plaza w Poznaniu została otwarta pierwsza kawiarnia Starbucks w formie kiosku oferującego kawę i przekąski na wynos. Jest to druga lokalizacja sieci w Poznaniu i zarazem siedemnasta w Polsce.

REKLAMA
Nowa kawiarnia-kiosk Starbucks zlokalizowana jest na parterze centrum handlowego Poznań Plaza, przy ulicy Drużbickiego 2 w Poznaniu. Punkt o powierzchni 10 mkw. oferuje napoje i przekąski przede wszystkim na wynos, jednak ze względu na dogodną lokalizację pośrodku przestronnego pasażu handlowego, możliwe było ustawienie wokół niego stolików. Klienci mają do dyspozycji łącznie 28 miejsc siedzących na wygodnych, skórzanych sofach oraz stołkach barowych. Kawiarnia-kiosk została udekorowana grafikami przedstawiającymi motywy związane z uprawą i zbiorem kawy.

- Kawiarnia-kiosk Starbucks w centrum handlowym Poznań Plaza to już nasz drugi tego typu punkt w Polsce. Pierwszy został otwarty w sierpniu tego roku w Galerii Krakowskiej w Krakowie i cieszy się ogromną popularnością. Oferta kiosków skierowana jest głównie do osób, które nie mają czasu, by zostać w kawiarni na dłużej i chcą zabrać swoją ulubioną kawę ze sobą na drogę. Oprócz otwierania klasycznych kawiarni Starbucks, na rynku polskim planujemy rozwijać również ten format - powiedziała Izabela Winsztal, Starbucks Brand Manager na rynek Europy Środkowo-Wschodniej.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 13589

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 999781

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 664

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA